Minecraft - Pocket Edition

Minecraft - Pocket Edition 0.14.2

Minecraft w kieszeni

Minecraft po ogromnym sukcesie na komputerach PC dotarł też na smartfony i tablety. Twórcy dostosowali rozgrywkę do specyfiki mniejszych urządzeń z ekranem dotykowym. Zanurzcie się w świat legendarnych wirtualnych klocków. Jeśli macie twórczy umysł, ta Minecraft - Pocket Edition jest właśnie dla was. Zobacz pełny opis

Zalety

 • Łączy w sobie zalety odkrywania i budowania
 • Doskonała mobilna adaptacja
 • Zaktualizowany o ostatnie nowości Minecrafta

Wady

 • Zbyt niska rozdzielczość

Niezbędny
10

Minecraft po ogromnym sukcesie na komputerach PC dotarł też na smartfony i tablety. Twórcy dostosowali rozgrywkę do specyfiki mniejszych urządzeń z ekranem dotykowym. Zanurzcie się w świat legendarnych wirtualnych klocków. Jeśli macie twórczy umysł, ta Minecraft - Pocket Edition jest właśnie dla was.

Absolutna klasyka przetrwania i kreatywności

trybie przetrwania

Tryb kreatywny

Dobrze przemyślana gra dla urządzeń mobilnych

System Minecraft - Pocket Edition został dobrze przemyślany, szczególnie jeśli chodzi o wsparcie dla ekranów dotykowych. To doskonała adaptacja komputerowej wersji Minecrafta do warunków korzystania z urządzeń mobilnych. Minecraft - Pocket Edition oferuje wiele możliwości i pozwala czerpać tę samą radość co z pełnej wersji.


Dobrze, ale graficznie nie imponuje

W Minecraft - Pocket Edition nie zachwyca graficznie. Nie możecie patrzeć na piksele? To z pewnością nie jest pozycja dla was. Jednak jeśli marzyło wam się pobawić w wirtualnego Robinsona Crusoe to Minecraft - Pocket Edition spełni wasze oczekiwania. Ta kultowa gra doczekała się bardzo aktywnej społeczności, na którą zawsze możemy liczyć. Pod względem technicznym mobilna wersja została wykonana bardzo dobrze. Gra jest płynna i szybka. Jedynie rozdzielczość W Minecraft - Pocket Edition jest słabym punktem, który mocno ogranicza pole widzenia w trakcie rozgrywki.

Wydanie kieszonkowe

W obliczu wielu mobilnych klonów kultowej już gry oryginał pozostaje wciąż niedościgniony. A teraz można w niego grać na smartfonach i tabletach.

Minecraft - Pocket Edition

Download

Minecraft - Pocket Edition 0.14.2

Opinie użytkowników o Minecraft - Pocket Edition

 • dawidperez2002

  według dawidperez2002

  "Pobierz/Anuluj"

  Jeśli ktoś nie wie co to Poket Edicja to prosze czytać dalej i jeśli nikt nie chcę kupić to: Poket edycja to jest ta...   Więcej.